Vše o počítačích a jiné zajímavosti

Programy ke stažení

Zde jsou jen programy, které jsou dobré, mám je vyzkoušené a používám je.

rooarr51.exe, (1.69MB)

Room Arranger je shareware. Můžete testovat a vyhodnocovat Room Arranger, jestli vyhovuje vašim požadavkům, po dobu 30 dnů a poté jste povinni si program zaregistrovat (lze fungovat i po uplynutí 30 dní pouze s hláškou o registraci). Toto jsou jeho hlavní vlastnosti:

·        Navrhněte si váš pokoj, byt skládající se z více místností, nebo celý vícepatrový dům.

·        Široká standardní knihovna objektů, vkládejte přesné velikosti objektů.
Vytvořte si knihovnu objektů, které používate častěji.

·        Procházejte projektem ve 3D.

·        Tiskněte projekt v jistém měřítku i přes více stran.
Měřte v projektu vzdálenosti.

·        Podpora více jazyků

Verze: 5.1 Beta

Licence: Shareware (lze fungovat i po uplynutí 30 dní pouze s hláškou o registraci)

Domovská stránka: www.roomarranger.com

Velikost souboru: 1,69MB

Operační systém: Windows 98/2000/ME/NT/XP/2003

7-Zip_Portable_4.57.paf.exe, (1.1MB)

7-Zip Portable je přenosná varianta komprimačního nástroje, která funguje bez nutnosti instalace na USB klíčenkách a dalších přenosných zařízeních.

7-Zip je volně distribuovatelný komprimační program s vlastním formátem 7z, který je ve většině případů účinnější než formát RAR či ACE. 7-Zip vytváří archívy plně kompatibilní s ostatními ZIP utilitami. Používá však pouze "Store" a "Deflate" metody komprese. Pro dekomprimaci umí použít navíc metodu "Implode". Menší nevýhodou je nemožnost pracovat s archívy rozdělenými do více souborů a s většinou samorozbalovacích (SFX). Tyto nevýhody do jisté míry odstraňuje poslední beta verze programu.

Verze: 4.57

Licence: freeware

Velikost: 1,09 MB

Jazyk: Čeština, Angličtina a dalších 61 různých jazyků

audacity-win-unicode-1.3.5.exe, (3.04MB)

Audacity je volně dostupný zvukový editor a rekordér. Audacity je freeware, který je šířen pod licencí GPL. Program tedy můžete využívat pro osobní nebo podnikové účely, dále jej šířit, nebo upravovat. Tento zvukový editor a rekordér můžete využívat pro Windows, Mac OS X a GNU/Linux. Audacity Vám umožňuje přímé nahrávání zvuku, převod nahrávek z pásků a desek do digitálního záznamu, editaci zvukových souborů ve formátech Ogg, MP3, AIFF a WAV, změny rychlosti a ladění nahrávek, stříhat, rozdělování a míchání nahrávek a mnoho dalšího. Program je vybaven velkým množstvím efektů, jako je Echo, Delay, nebo tremolo, rozumí si také s paginy VTS (Windows) a LADSPA (MacOS, Linux).

Verze: 1.3.5 Beta

Licence: freeware

Velikost: 3,04 MB

Jazyk: Čeština, Angličtina…

DOSBox0.72-win32-installer.exe, (1.2MB)

Zatoužili jste si někdy poslední dobou zahrát hry vašeho mládí? Tak jste jistě narazili na problém se spuštěním starých dosových her pod windows xp. Ale nezoufejte, přichází DOSBox. Ten vyřeší vaše problémy. Beží jako klasická aplikace pod windows xp a dokáže simulovat prostředí DOSu, takže vaše oblíbené staré hry pojedou jako po másle. Mezi velké výhody patří podpora zvukového hardwaru, herních zařízení a možnost regulovat výkon předávaný do aplikace v cyklech.

Verze: 0.72

Licence: freeware

Velikost: 1,2 MB

 
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti