Vše o počítačích a jiné zajímavosti

Otázky a odpovědi

Máte nějakou otázku, něco vám není jasné, něco vás zajímá? Napište mi do diskuze nebo na E-mail (Dastych.L@seznam.cz) a já vám odpovím. Pokud uvedete do diskuze E-mail já odpověď pošlu na něj.

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "2789":
dastych.l
Ano, přiznávám. Informací okolo počítačů je tu méně než jsem měl v úmyslu, ale pracuje se na tom. Zatím je tady ale plnorůzných zajímavých (alespoň doufám že trochu zajímavých) věcí z různých jiných kategorií, ale i k počítačům se zde nějaké informace najdou (např.: Programování, Programy a hry ke stažení).
ach jo, chci se něco dozvědět o počítačích. nic tady nenismiley
dastych.l
S těmito informacemi ti zatím nemůžu pomoct, ale můžeš odpovědět na pár otázek a já se potom pokusím ti odpovědět.Na PC můžeš jinak dělat všechno ostatní normálně (surfovat na internetu, otvírat už uložené obrázky)? Pokud ano tak další otázka, odkud chceš uložit nějaká ty data - nemůže být problém tady?

Zatím takhle více ti asi neporadím jedině můžeš zkusit uložit nějaká data z jiného zdroje třeba z CD/DVD nebo flash karty.

Eliška
Ahoj..nevíte někdo prosim co dělat s pc když mi nejdou uložit žádné soubory ani fotky, obrázky nic...a na disku mam pořád hafo volnýho místa....???smileysmileysmiley

 
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti